niedziela, 16 marca 2014

Pierwsze kartki w skrzynce :)

Nigdy nie należałam do ludzi cierpliwych, dlatego moje oczekiwanie na pierwszą pocztówkę było okresem codziennego zaglądania do skrzynki i zastanawiania się, skąd owa kartka przyjdzie.

W końcu nadeszła. 20 stycznia pojawiła się w mojej skrzynce taka oto kartka:


Przyszła z Portland, w stanie Oregon, od dziewczyny o imieniu Kary. Kartka była ozdobiona ślicznymi naklejkami i choć byłam początkowo nieco rozczarowana, że przyszła akurat ze Stanów (liczyłam na coś bardziej egzotycznego na start... :] ) szybko doszłam do wniosku że kartka jest wspaniała. 
Ps. góra na widokówce to wcale nie góra, a nieczynny wulkan :)

Kilka dni później listonosz przyniósł kolejną kartkę - ta była nadprogramowa, bowiem ja miałam tylko jedną zatwierdzoną kartkę, która dotarła do adresata.


Pocztówka z akwarelką Mińska do tej pory należy do moich ulubionych. Dotarła do mnie po dwóch tygodniach podróży, wysłana przez moją rówieśniczkę, Olgę, z Białorusi.

Byłam naprawdę oczarowana, a choć rodzina spodziewała się że zapał do Postcrossingu stracę rownie szybko, jak do wielu innych hobby, dalej byłam zafascynowana systemem wymiany pocztówek i czekałam na kolejną... 

3 komentarze:

 1. Życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza kartka jest naprawdę śliczna! Ja również dopiero zaczełam i niecierpliwie czekam na pierwszą prawdziwą kartkę, bo póki co dostałam tylko (a może i aż) TYC z Niemiec.
  + Również życze wytrwałości!

  I zapraszam do siebie:
  send-a-postcard.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza pocztówka jest przepiękna :) Oh, pamiętam jak ja czekałam na pierwszą kartkę i jaka to była radość, jak ją otrzymałam :D

  OdpowiedzUsuń