piątek, 28 marca 2014

Przesylki PoczTOVE

Swego czasu wspominałam (a może i nie?) że wygrałam zorganizowaną przez pewną Finkę loterię. Nagrodą był zestaw znaczków ze specjalnej, limitowanej edycji "Tove 100" upamiętniającej setną rocznicę urodzin autorki "Muminków". Zamiast spodziewanych samych znaczków przyszedł jednak piękny mini album ze zdjęciami i opisami, a także kopertami ze zdjęciem pisarki. Byłam zachwycona!Znaczkami na kopercie, w której dotarła moja nagroda, byłam oczarowana - szczególnie tym po prawej. Jest piękny!Udało mi się też zdobyć przepiękną kartkę z mapą Doliny Muminków, dostałam ją od innej Finki w zamian za leśną pocztówkę z NapiszKartke.pl :)
Wysłała mi ją Emmi - a na dodatek narysowała na niej uroczego Hatifnata!Bardzo cieszy mnie, że coraz więcej tak ładnych egzemplarzy w mojej kolekcji :)
Niestety - kartki z Malezji, Sri Lanki i Portugalii, które już dawno miały dotrzeć, chyba nigdy do mnie nie trafią. Ale takie już uroki Postcrossingu - trzeba liczyć się z ryzykiem :)


Happy Postcrossing! :)

4 komentarze:

 1. Wspaniała wygrana, tylko pozazdrościć! :) Mapa bardzo ciekawa. podoba mi się ten przekrój przez dom Muminków w lewym dolnym rogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna nagroda :) Sama radość z takich niespodzianek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dostałam na kopercie jeden z tych znaczków, cudo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ogromną słabość do Muminków i chyba podła bym, gdybym wygrała takie cudeńka! Uwielbiam też ich znaczki ;)

  OdpowiedzUsuń